American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık

American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık

·         American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak, öğrencilerimizin her türlü kişisel istek, ihtiyaç ve bütçelerini göz önünde bulundurarak, her bir öğrencimize kişiye özel okul ve fiyat alternatifleri sunuyoruz. Sadece bütçenize göre veya sadece akademik ihtiyacınıza göre bir yol belirlemekten ziyade, tüm imkânlarınızı, akademik ve kişisel ihtiyaçlarınızı dinliyor, bütçenize, beklentilerinize her anlamda en uygun olan okulu ve kursu sizlerle beraber belirliyoruz.

·         Harvard Prep School and Dr. Oz tutoring Center, öğrencilerimizi Amerikada sinavlara hazirlik surecinde, ihtiyaç duydukları SSAT, IELTS, TOEFL, SAT/ACT SAT Subject, Essay Yazma, AP (Advance Placement) , IB Matematik, IB Ekonomi, IB İngilizce dersleri alanında Amerikali uzman eğitmenler ile birebir özel program ve deneme sınavları olarak öğrencilere sunmaktadır.

·         American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak sadece Amerika’da resmi temsilcisi olduğumuz binlerce okulun yaz okulu, lisans ve yüksek lisans programları için danışmanlık veriyor, öğrencilik hayatınızı en mutlu ve başarılı olacağınız ülke ve okulda okumanıza destek oluyoruz.

·         İngilizce dil eğitimi programları için Amerika’da uzman kadromuzla danışmanlık veriyor, sizi eğitiminizin başlangıcından bitimine kadar büyük bir titizlikle takip ediyoruz.

·         Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimizi yıl içerisinde belirli aralıklarla ziyaret ediyor, herhangi bir ihtiyaç ve isteklerini doğrultusunda yardımcı oluyoruz.

·         Dil eğitimi programlarında okul ve kurs belirleme sürecinden, kaydınıza, konaklamanızın istekleriniz doğrultusunda ayarlanmasına, seyahat planınızın yapılmasına, havaalanı transferlerinizin ister okuldan ister dışarıdan ayarlanmasına, vize dosyanızın en titiz ve profesyonel bir biçimde ayarlanmasına kadar tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak sunuyoruz.

·         Amerika’daki lisans ve yüksek lisans programlarında en güncel burs imkânlarını anında öğrencilerimizle paylaşıyor ve burs fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

·         Dil okullarımızın en güncel kampanyalı ücret bilgilerini öğrencilerimizle paylaşıyor ve indirimli ücretlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

·         Bizim farkimiz biz Amerika’dayiz. Turkce ve Ingilizce olarak sadece Turklere degil Amerika’da yasayan herkese Egitim Danismanligi veriyoruz. Amerikada konumlanmis iki okulumuz ile size Amerika’da dil egitimi, sinavlara hazirlik, ogrenci degisimi, sometre degisimi, komple transfer veya nazi ders kredilerinin transfer islemlerini veya Turkiye’de kazandiginiz kredilerin Amerika’da Kabul gormesi icin Evaluation islemlerinde direk evaluation yapmaktayiz.S. University Dr 216 Fort Lauderdale FL 33328 United States of America

+1 954 600 5753 ( WhatsApp)
info@americaneducation.com.tr