Biz Kimiz?

1989 yılından bugüne yurtdışı eğitim arayışında üniversite seçimi ve başvuru sürecinde profesyonel danışmanlık hizmetim ile kişilik, yetenek ve tercihlerini göz önüne alarak yardımcı olduğum öğrencilerim bugün, Türkiye ve çeşitli ülkelerde, yöneten, öğreten veya üreten pozisyonlarda bulunmaktadırlar.

Süreklilik, saygınlık ve güven eğitimin ana ilkeleridir. Danışmanlık hizmetim öncelikle bu değerlere dayanmaktadır.

Güven, öğrencilerin, ailelerin, okulların ve üniversitelerin belirli ölçüleri göz önüne alarak vardıkları yargıdır. Bu güveni sağlamak için gerekli bilgi donanımına ve tecrübeye sahip olmak gerekmektedir. Öğrenci ve aileyi başvuracakları üniversitelere yönlendirirken, tecrübe ve birikimlerim ile her zaman en uygun önerileri yapmaya çalıştım. Yurtdışı Eğitim Danışmanı bulunan okullardaki danışmanları, bilgi paylaşımının önemli olduğunu bilerek, ilk günden itibaren öğrencilerimle ilgili çalışmalarım ve öğrenci hakkında bilgilendirdim. Böylece öğrenci ve aile hem benim tavsiyelerimden hem de okul danışmanından en iyi şekilde yararlanma olanağı buldu. Üniversite temsilcileri, Türkiye'deki okullar veya öğrenciler hakkında detaylı bilgileri her zaman en doğru şekilde aldılar. Bilgilerimin güncellenmesi konferanslar, paneller, araştırmalar ancak en önemlisi her sene 200'un üzerinde yaptığım üniversite ziyaretleri ile süreklilik kazandı.

İşime olan tutkum ve çok severek yapmamın sağladığı deneyim, bilgi ve başarının getirdiği saygınlık benim daha da titiz çalışmamın garantisi oldu.

Ben ve ekibim, kazandığımız ilgi ve sevgiye dayanarak kazanacağımız yeni öğrencilerimizi başarılı yarınlara hazırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.


Prof. Dr. Mahmut Ozer
S. University Dr 216 Fort Lauderdale FL 33328 United States of America

+1 954 600 5753 ( WhatsApp)
info@americaneducation.com.tr