Amerika’da Sertifika Programları

Amerika’da prestijli okullarda eğitim görme şansı tanıyan sertifika ( extension ) programları, master gibi akademik eğitim almak yerine daha özel alanda yoğunlaşıp teorik ve pratik eğitim almak isteyen tüm öğrencilere uygundur. Giriş koşulları Amerika’da master başvurusuna göre daha kolaydır. GMAT / GRE istemez ve başlangıç tarihleri esnektir. İşletme, Pazarlama, IK gibi alanların yanısıra Müzik, Dizayn gibi alanlarda da programlar mevcuttur.

Amerika’nın UCLA, UC Berkeley, Boston University gibi en iyi üniversiteleri bünyesinde sunulan bu programlar kabul şartları ve yoğunlaştıkları konular bakımından çok çeşitlilik gösterirler. Bazı programlar üniversite mezuniyeti ve 2 yıl full-time is tecrübesi şartı ararken bazıları için lise diplomasi ve geçerli bir TOEFL skoru yeterli olabilmektedir.

Program süreleri üç aydan başlayarak, üç yıla kadar çıkar. Program ücretleri 5200$’dan başlar. Öğrenciler programlardan sonra isteğe bağlı olarak staj yapabilirler.

Sertifika eğitimleri de master eğitimleri gibi Amerika’da 9 aylık bir eğitim aldıktan sonra yaşama çalışma şansı sağlayan OPT ( Optional Practial Traning ) hakkını verir.

Sertifika eğitimleri akademik bir ilerleme istemeyen ya da ortalaması master yapmaya yetmeyen, daha uygun bütçelerle prestijli eğitim almak isteyen tüm öğrencilere uygundur.

 

Extension Programına Sahip Okullarımız

  • UCLA
  • UC Berkeley
  • UC Irvine
  • UC San Diego
  • UC Davis
  • Baruch College

MASTER

SERTIFIKA

MINIMUM 2 YIL

MINIMUM 3 AY

OPT HAKKI VAR

OPT HAKKI VAR

 

YUKSEK MALIYETLI

DUSUK MALIYETLI

AKADEMIK ILERLEME ICIN UYGUN

SEKTOREL ILERLEME ICIN UYGUN

GMAT / GRE ISTER

GMAT / GRE ISTEMEZ

 S. University Dr 216 Fort Lauderdale FL 33328 United States of America

+1 954 600 5753 ( WhatsApp)
info@americaneducation.com.tr