Hakkımızda

Sevgili Öğrencilerveliler ve kariyerlerinigeliştirmek için çeşitli eğitim alternatifleri arayan arkadaşlar;

American Education yurtdisi egitim danismanligi 1989’da kuruldu.

American Education danışmanlarının 30 yılı aşkın tecrübeleri, şahsi yurtdışı eğitim referansları, sürekli katıldıkları eğitimler, seminerler ve yurtdışı kampüs gezileri bu yönde olan ciddiyetimizin ve hassasiyetimizin birer göstergesidir. Yurtdışında ise NACA,NAFSA, ACA. ACCA üyeliği ile uluslararası alanda danışmanlık ve bilgi birikimini sürekli arttırmaktadır.

Gelin geleceğinize uzmanlığımız ile yön vermenize yardımcı olalım. Sizin kariyerinizde amacınıza ulaşabilmeniz akademik olarak en yüksek noktaya ulaşmanıza bağlı ve bu noktaya nasıl ulaşacağınızı biz size herhangi bir ücret talep etmeden anlatmaya talibiz.

Kayıt ve eğitim süresince verdiğimiz hizmetler

  • Okul Listesinin belirlenmesi
  • Başvuru sürecinde destek
  • Burs ve asistanlık başvurularinda destek
  • Oryantasyon
  • Karşılama ve Yerleştirme Hizmetleri
  • Eğitim süresince sürekli takip ve danışmanlık hizmetleri
  • College Credit Transfer
  • International Credential Evaluation
  • Summer School
  • Transfer and Yatay Gecis Islemleri

 

American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık

·         American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak, öğrencilerimizin her türlü kişisel istek, ihtiyaç ve bütçelerini göz önünde bulundurarak, her bir öğrencimize kişiye özel okul ve fiyat alternatifleri sunuyoruz. Sadece bütçenize göre veya sadece akademik ihtiyacınıza göre bir yol belirlemekten ziyade, tüm imkânlarınızı, akademik ve kişisel ihtiyaçlarınızı dinliyor, bütçenize, beklentilerinize her anlamda en uygun olan okulu ve kursu sizlerle beraber belirliyoruz.

·         Harvard Prep School and Dr. Oz tutoring Center, öğrencilerimizi Amerikada sinavlara hazirlik surecinde, ihtiyaç duydukları SSAT, IELTS, TOEFL, SAT/ACT SAT Subject, Essay Yazma, AP (Advance Placement) , IB Matematik, IB Ekonomi, IB İngilizce dersleri alanında Amerikali uzman eğitmenler ile birebir özel program ve deneme sınavları olarak öğrencilere sunmaktadır.

·         American Education Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak sadece Amerika’da resmi temsilcisi olduğumuz binlerce okulun yaz okulu, lisans ve yüksek lisans programları için danışmanlık veriyor, öğrencilik hayatınızı en mutlu ve başarılı olacağınız ülke ve okulda okumanıza destek oluyoruz.

·         İngilizce dil eğitimi programları için Amerika’da uzman kadromuzla danışmanlık veriyor, sizi eğitiminizin başlangıcından bitimine kadar büyük bir titizlikle takip ediyoruz.

·         Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimizi yıl içerisinde belirli aralıklarla ziyaret ediyor, herhangi bir ihtiyaç ve isteklerini doğrultusunda yardımcı oluyoruz.

·         Dil eğitimi programlarında okul ve kurs belirleme sürecinden, kaydınıza, konaklamanızın istekleriniz doğrultusunda ayarlanmasına, seyahat planınızın yapılmasına, havaalanı transferlerinizin ister okuldan ister dışarıdan ayarlanmasına, vize dosyanızın en titiz ve profesyonel bir biçimde ayarlanmasına kadar tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak sunuyoruz.

·         Amerika’daki lisans ve yüksek lisans programlarında en güncel burs imkânlarını anında öğrencilerimizle paylaşıyor ve burs fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

·         Dil okullarımızın en güncel kampanyalı ücret bilgilerini öğrencilerimizle paylaşıyor ve indirimli ücretlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

·         Bizim farkimiz biz Amerika’dayiz. Turkce ve Ingilizce olarak sadece Turklere degil Amerika’da yasayan herkese Egitim Danismanligi veriyoruz. Amerikada konumlanmis iki okulumuz ile size Amerika’da dil egitimi, sinavlara hazirlik, ogrenci degisimi, sometre degisimi, komple transfer veya nazi ders kredilerinin transfer islemlerini veya Turkiye’de kazandiginiz kredilerin Amerika’da Kabul gormesi icin Evaluation islemlerinde direk evaluation yapmaktayiz.

İletisim:

Adres: S. University Dr 216 Fort Lauderdale FL 33328 United States of America

Telefon: +1 954 600 5753 ( WhatsApp)

E-posta: info@americaneducation.com.trS. University Dr 216 Fort Lauderdale FL 33328 United States of America

+1 954 600 5753 ( WhatsApp)
info@americaneducation.com.tr